Dana Hill

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dana Hill
Informacione personale
Vendlindja Burbank, California, SHBA

Dana Lynne Goetz lindi më 1964. Është një aktore dhe komediane amerikane.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.