Dashi pa brirë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dashi pa brirë është komedi e vitit 1993 me interpretim dhe regji nga Arian Culiqi.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]