Davis County (Utah)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Davis County është një nga 67 Countetshtetin federal UtahShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[redakto | përpunoni burim]