Dhothar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Dhothar është një jat tribe.Dhothar jemi duke jetuar në Punjab krahinë e Pakistan dhe Indi.

Dhothar jetojnë në Pakistan janë Myslimani dhe që jetojnë në Indi janë sik

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]