Dionis Xhafa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Dionis Xhafa
Dionis Xhafa1.jpg
Lindi më (1991-08-01) 1 Gusht, 1991 (26 vjeç)
Kombësia Shqiptar
Arsimimi Universiteti i Tiranës
Profesioni gazetar dhe eseist

Dionis Xhafa (lindur më 1 gusht 1991) është gazetar dhe eseist shqiptar.

Botime[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]