Diskutim:2006 FIFA Kupa e Botës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin 2006 FIFA Kupa e Botës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: — ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

U kryen disa thjeshtime per figurat, si dhe korrigjime te vogla ne dy grupet e fundit.

A nuk do ishte me mire qe rezultatet e ndeshjeve ti vendosnim se bashku me rezultatin e pjeses se pare? Per shembull ne kete forme: Gjermania - Kosta Rica 4 - 2 (2:1). Keni ndonje mendim per kete? Shqiptari 19 Qershor 2006 10:57 (UTC)