Diskutim:Anton Çetta

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Anton Çetta. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Për çka ndryshimi "Dyshim" [1]--Hipi Zhdripi 11 Qershor 2007 03:07 (UTC)

E largova permbajtjen tjeter pervec asaj qe eshte tash sepse 1 pjese nuk kishte kuptim kurse tjetra ishin poezi te cilat duhej te jene te plota dhe tek wikibooks dhe jo cun e ketu. (Puntori 11 Qershor 2007 07:57 (UTC))
Duket se versioni inicial i gushtit 2005 ka të bëjë me një Anton Çetta tjetër nga Shqipëria, e jo me profesorin e nderuar dhe pajtuesin e gjaqeve nga Kosova. Ndoshta do të ishte mirë të ruhej edhe teksti i parë dhe të bëhej një kthjellim. Ashtu si ishte, artikulli ka qenë krejtësisht çorientues.Ulisi 11 Qershor 2007 09:01 (UTC)