Diskutim:Ballokumja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Fjalija e trete nuk ka kuptim. Sheqeri eshte hedhur njehere ne fillim. Po qumeshtin kur e keni hedhur? A ka mundesi ta shkruani me qarte receten e ballokumeve?

ballokumet[redakto tekstin burimor]

tani receta eshte e korrigjuar dhe e plote.