Diskutim:Beni ecën vetë (libër)

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Beni ecën vetë (libër). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Un quhem beni,jam djali i vetem ne familje.Mamin tim e quajn leta kurse baban tim e quajn natri.Un mezi pres te vije vera per te par aventura ne teater.Por mami kete ver nuk me la qe te shikoja shfaqja po me vendosi te shkoj te bej gjum heret por mu nuk me zinte gjumi per shkak se ne e kishim apartamentin mbi disa dyqaneve dhe afer ruges dhe ter kohen niheshin zhurma te veturave prandaj nuk munda te flija.Para disa javesh un e perfundova klasen e par dje dola me dhjeta,dola me i miri i klases kur mami im i degjua keto fjal tere kohen me lavderonte tej mase para te gjith klases.Mua me vinte turp nga shkoket dhe shoqet e mi dhe nga prinderit e tyre sepse un nuk isha me i miri ne klas.Kur dolem nga shkolla nena me ka vetur qfar doja te blija un u mendova dhe thash nje top per te luajtur.

Start a discussion about Beni ecën vetë (libër)

Nis një diskutim