Diskutim:Central Intelligence Agency

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Central Intelligence Agency. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Zhvendosje[Redakto nëpërmjet kodit]

a nuk duhet të ishte "Agjencia Qendrore e Inteligjencës" ose "Agjencia Qendrore e Inteligjencës së Shteteve të Bashkuara" --Cradel 4 Shtator 2008 17:12 (CEST)

Po, duhej të ishte. --Λeternus 4 Shtator 2008 17:29 (CEST)