Diskutim:Charles Darwin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Charles Darwin. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Referenca[Redakto nëpërmjet kodit]

Teorinë për krijimin e njeriut përmes evolucionit e bëri shkencëtari Çarls Darvin(1809-1882)

Ky eshte nje perkthim i pjesshem i artikullit te en:wikipedia ndaj ne se dikush deshiron te rregulloje referencat, ju lutem bejeni duke i krahasuar me to (deri te referenca 57). --Lagoon 3 Qershor 2010 18:37 (CEST)

Tung Lagoon. Une do ta korigjoj artikullin/referencat. --Mikullovci 3 Qershor 2010 22:18 (CEST)
Flm! --Lagoon 5 Qershor 2010 14:47 (CEST)

U ndryshuan lidhjet e jashtme[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 8 lidhjet e jashtme në Charles Darwin. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 8 shtator 2019 18:09 (CEST)