Diskutim:Deti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Deti. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Deti eshte nje hapesire e madhe me uje te kripur qe futet ne biomat ujore te kripura dhe eshte nje ekosistek qe ka shume gjallesa ne te

School[Redakto nëpërmjet kodit]

Is a geography Aulona aulona (diskutimet) 30 janar 2018 07:50 (CET)

Sh.M.U-2 Aulona aulona (diskutimet) 30 janar 2018 07:51 (CET)

Gfdl Aulona aulona (diskutimet) 30 janar 2018 07:51 (CET)