Diskutim:Dhimitër Frângu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Dhimitër Frângu. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

dhimiter frengu e shoqeroi skenderbeun ne vatikan dhe mbreterin e napolit

Nuk mundemi[Redakto nëpërmjet kodit]

Te nfusim ne wikipedia cdo vecanti te dialekteve shqipatre se epr ndryshe do te shkruanim per syri =siri si ne laberei

ose per bijë biljë si ne çamërishte

prandaj ose do ta shkrujme emrin e tij Fraangu per te dhene idene qe nuk eshte Frengu ose nuk keshtu sic eshte me kapuc siper nuk mund te shkoje se ngjajme sikur nuk jemi te unifikuar kombetarisht