Jump to content

Diskutim:Diskriminimi

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Diskriminimi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Diskriminim është kudo.[Redakto nëpërmjet kodit]

Ne cdo shtet,pune,kla,shkoll ka diskriminim.Ata mund te diskriminojn per arsyje te thjeshta verem nga ngjyra e lekures,feja qe ke,vendi nga vjen etj.Diskriminimivka pasoje te shume njerez.Ata mbyllen ne vetvete por mund te kete dhe nga ata qe mund te zihe e deri ne lufte.Kjo nuk eshte nje gje e mire apo jo ; ) Un di gjithçka (diskutimet) 5 qershor 2019 18:12 (CEST)[përgjigjuni]

super Un di gjithçka (diskutimet) 5 qershor 2019 18:13 (CEST)[përgjigjuni]