Diskutim:Duran Çetin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Duran Çetin. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Krijimtaria në turqisht[Redakto nëpërmjet kodit]

Pjesën më të madhe të tekstit e përkëtheva nga anglishta, dhe tash besoj se nuk ka probleme drejtshkrimore prandaj e hoqa stampen {{gjuha shqipe}}. Ndërsa kan mbetur pa përkëthyer titujt e krijimtarisë në sektorët e novelat, tregimet, fabulat, dhe ti vendosim ne (përkëthimin në shqip), por edhe nëse qëndrojnë në turqisht sështë problem, pasi titujt orgjinal janë në turqisht. --Liridon (diskutimet) 5 korrik 2015 16:30 (CEST)