Diskutim:Eugjen Onjegin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Kjo faqe këtu është vetem për disktutim mbi Artikullin Eugjen Onjegin. Wikipedia nxit diskutimin thelbësor dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet, ato ose do të botohen, ose do të lihen jashtë. Ju lutem respektoni rregullat të Wikipedisë shqipe!

Kliko këtu për të filluar një temë të re diskutimi.

Ju lutem nënshkruani me --~~~~.

Gjithë komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt
  • Nuk lejohen sulme personale. Nuk lejohet fjalor ose thirrje për dhunë
  • Vetëm tekst i thjeshtë ju lutemi

eugjen onjegini[redakto tekstin burimor]

kush ka inf.mbi kengen e 47 te vepres se onjeginit