Diskutim:Fatos Kryeziu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Fatos Kryeziu. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Fatos Kryeziu ka lindur më 4 Korrik 1981Prishtinë, Kosovë është aktor, këngëtar dhe humorist Shqiptar nga Kosova ka luajtur ne disa filma te njohur si Dossier K. dhe ne seriale televizive aktualisht është pjesë e Grupit humoristik TIGRAT qe nga viti 2011.

Fatos Kryeziu

Filma dhe Seriale Telivizive[Redakto nëpërmjet kodit]

Filma[Redakto nëpërmjet kodit]

Seriale[Redakto nëpërmjet kodit]

Shfaqje Teatrale[Redakto nëpërmjet kodit]

Diskografia[Redakto nëpërmjet kodit]

  • 2009 Pse Gjithqka e Mire ka fund

Referencat[Redakto nëpërmjet kodit]

Fatos Kryeziu ka lindur më 4 Korrik 1981 në Prishtinë, Kosovë është aktor, këngëtar dhe humorist Shqiptar nga Kosova ka luajtur ne disa filma te njohur si Dossier K. dhe ne seriale televizive aktualisht është pjesë e Grupit humoristik TIGRAT qe nga viti 2011 si dhe eshte bere i njohur nga seriali i famshem televiziv Kafeneja Jone me rolin e Labinot Paqarada.


Përmbajtja 1 Filma dhe Seriale Telivizive 1.1 Filma 1.2 Seriale 1.3 Shfaqje Teatrale 1.4 Diskografia 2 ReferencatFilma dhe Seriale Telivizive[Redakto nëpërmjet kodit]

Filma[Redakto nëpërmjet kodit]

Seriale[Redakto nëpërmjet kodit]

Shfaqje Teatrale[Redakto nëpërmjet kodit]

Diskografia[Redakto nëpërmjet kodit]