Diskutim:Frashërllinjtë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Frashërllinjtë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Doja te dija perse kur behet nje kerkim ne google, faqja mbi Frasherllinjte nuk shfaqet ?

Google merr disa ditë (në mënyrë tipike 21 ditë) për të rifreskuar të dhënat e tij !
--CUSENZA Mario 16 Nëntor 2009 18:40 (CET)

Shume faleminderit prej jush per kete saktesim !

--Laudesregiae 16 nentor 2009 23:23 (CET)

E madhe e vogël[Redakto nëpërmjet kodit]

Shka s'p nika niri, paska edhe derë të vogël a? Nuk, komë faj une po ai që e ka titullu kështu, vend pa vend. Peget nanjoni prej tre vllaznive i ka dhonë pare për propagand. --Kurreshtja 30 Dhjetor 2009 02:10 (CET)


Ku eshte problemi ?[Redakto nëpërmjet kodit]

Termi "Dere e madhe" perdoret ne gjuhen shqipe si dhe termi "Oxhak i madh". Sa per pagesen per propagande nuk besoj qe Frasherllinjte te kene nevoje per wikipedian qe te behen te "njohur" sepse ka libra dhe te dhena plot mbi ta. Kendi ndonje kundershtim per permbajtjen ? Ne mos po formen lerjani autorit, nuk me duket se flisni te njejten gjuhe.

Laudesregiae