Diskutim:Harry Potter dhe të Shenjtërit e Vdekur

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Harry Potter dhe të Shenjtërit e Vdekur. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Nuk me ka pelqyer se si keni treguar ngjarjen. E kam lexuear edhe ne Anglishte dhe kam vërejtur se dsa fjlai dhe grue fjalish nuk janë cekur fare. --80.80.173.67 1 Mars 2008 17:38 (UTC)

Nje citat e njohur ne Wikipedia eshte: "Nese ne Wikipedia dicka nuk eshte sakte, permisoje." --Proud To Be Albanian diskuto°) 1 Mars 2008 18:57 (UTC)

Harry Potter 7[përpunoni burim]

A ka ende libri i 7 i Harry Potter-it përkthim zyrtar shqip (i shtëpisë botuese "Dituria", po s'ka rëndësi edhe po të jetë tjeter botim)nëse është në shitje ju lutem më tregoni ku mund ta gjej.Ju Faleminderit!