Diskutim:Instituti "Nana Mbretneshë"

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Instituti "Nana Mbretneshë". Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Titulli i faqes[Redakto nëpërmjet kodit]

Ka në më shumë qytet institute me këtë emër? sepse nëse është vetëm një institut, nuk ka nevojë të vendoset edhe qyteti "(Tiranë)".--Liridon (diskutimet) 13 gusht 2016 18:56 (CEST)

Përshendetje Liridon. Vërejtja juaj është shumë me vend dhe unë do ta korigjoj tani. Respekt dhe suksese.

Me nderime: --Punëtoria (diskutimet) 15 gusht 2016 14:34 (CEST)