Diskutim:Jevgjit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Jevgjit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: --~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Grisje[përpunoni burim]

Ky "artikull" paraqet original racism. Mendoj se duhet fshirë sa më parë. --Udha (diskutimet) 19 shtator 2017 00:37 (CEST)

Do e shkurtoj intensivisht, po per grisje s'ka nevoje. 1l2l3k (diskutimet) 19 shtator 2017 00:52 (CEST)