Diskutim:Jusuf Vrioni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Jusuf Vrioni. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

nje njeri madheshtor, stimulues, frymezues dhe shembull orjentimi per menyren e jetimit te kesaj jete. eshte fatkeqesia e ketij kombi qe nuk pati fatin ta kete president

Ky njeri kaq i madh ka ndikuar ne jeten time thjesht duke e ndjekur nga larg fisnikerine, elegancen, njohuri, boten dhe perfeksionin e tij. thjesht eshte nje europian avangardist i adhurueshem

Eshte nje idhull per mua dhe do te mbetet i tille. I paperseritshem ne botkuptimin , stilin, klasin dhe aristokracine e tij. Thjesht i paaritshem dhe madheshtor