Diskutim:Hilafeti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Kalifati)
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Hilafeti. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ej zemrer d.m.th edhe muslimat e pakan një Papa a? Hajt babë hajt edhe qita e niva. Sa ma teper qe po lexoj qaq ma pak po di. Prite kur të del edhe naj shqiptar aty --Hipi Zhdripi 22 Shtator 2006 04:15 (UTC) _________________________________________________________________________________________________

Shpresoj që ky version, i hartuar mbi baza dhe pretendime sa më të larta duke u bazuar në shkrimet e ekspertëve dhe specialistëve më të mirënjohur të literaturës shkencore dhe të paanëshme mbi këtë temë, të gjejë pëlqimin edhe të autorëve të versioneve të deritanishëm. Ai nuk pretendon të hedhë poshtë idetë e tyre por t'i zgjerojë dhe thellojë ato. -Gentius 27 Shkurt 2011 18:58 (CET)