Diskutim:Kewaunee County

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kewaunee County. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: — ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

ESE:``CFARE ME BEN TE LUMTUR NE FAMILJEN TIME?`` UNE KRENOHEM QE KAM NJE FAMILJE KAQ TE MIRE.EDHE PSE FAMILJA IME PERBEHET NGA PAK ANETARE NE KALOJME MOMENTE TE BUKURA BASHKE.GJITHESECILI ANETARE NGA FAMILJA IME KA NJE ELEMENT TE VEQANTE ,ME BASHKIMIN E KETYRE ELEMENTEVE NE FITOJME NJE FAMILJE.NJE FAMILJE ME TE CILEN DO TE KRENOHEM GJITHMONE, ME NJE FAMILJE E CILA DO TE ME MBESHTES NE ENDRREN TIME. POR UNE SHPRESOJE SE NE TE ARDHMEN UNE DO TA KRENOJE FANILJEN TIME.E PASUR APO E VARFER AJO ESHTE DHE GJITHNJE DO TE JETE FAMILJA IME. NGA:DENIZA ATIQ