Diskutim:Khmer Rouge

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Punë e admirueshme, rregullo shkronjat dhe mos perdor dialekt qe ti jap OK. Gjith të mirat. —SHQIPËRI TË DUA 7 tetor 2011 01:36 (CEST)

Kërkesë për Përmisim[redakto tekstin burimor]

Ju Lutem te me ndihmoni ne prmisimin e ksaj faqe Khmer Rouge