Jump to content

Diskutim:Khmer Rouge

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Khmer Rouge. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Punë e admirueshme, rregullo shkronjat dhe mos perdor dialekt qe ti jap OK. Gjith të mirat. —SHQIPËRI TË DUA 7 tetor 2011 01:36 (CEST)[përgjigjuni]

Kërkesë për Përmisim[Redakto nëpërmjet kodit]

Ju Lutem te me ndihmoni ne prmisimin e ksaj faqe Khmer Rouge