Diskutim:Krushica (Kërçovë)

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Krushica (Kërçovë). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mamir ish kan mus me shkru kit Artikull hiq, se veq me qit ni Tabel e jo mashum, pse ështe keshtu bre?--XXx kosovarian badboy xXx 25 Prill 2008 19:52 (UTC)

Ja edhe ket pergjigje: Keshtu eshte se une as nuk e njoh kete fshat, kurse ti e njeh dhe din sepaku dicka dhe nuk shkruan asgje. Pra, lej fjalt e kapju punes, nese je i interesum me ndihmu, nese jo shuj. (Puntori 29 Prill 2008 09:22 (UTC))