Diskutim:Lista e Presidentëve të Shteteve të Bashkuara të Amerikës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Lista e Presidentëve të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pse je tu ndryshua presidenti me kryetari? Fjala presidenti perdoret me shume se fjala kryetari. --Proud To Be Albanian diskuto°) 5 Nëntor 2008 19:15 (CET)

Fjala kryetar eshte me baze shqipe dhe strukturat e tjera te kryetareve te llojeve te ndryshme te organizatave bejne qe te formojme nje rrjete kategorizimi nen termin kryetar. Puntori 5 Nëntor 2008 23:36 (CET)