Diskutim:Rrjeta lokale

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Local Area Network)
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Rrjeta lokale. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


LAN[Redakto nëpërmjet kodit]

Nuk e di se sa keni njohuri ju në këtë fushë, por unë mendoj se nuk është aq pak e kufizuar lidhja në lan, por mund të lidhën edhe gogja më shumë kompjuterë.