Diskutim:Ndeshja e futbollit Serbi-Shqipëri (2014)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ndeshja e futbollit Serbi-Shqipëri (2014). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: — ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


titulli[përpunoni burim]

Titulli duhet specifikuar sikundët është në en.wiki. -- Mr.Pseudo 13 gusht 2015 12:18 (CEST)

Titulli ne enwiki eshte shume i gjate. Per mua ky titull eshte ne rregull, pasi kuptohet se per cilen ndeshje behet fjale dhe nuk ka nevoje per sqarime te metejshme ne titull. --Olsi (diskutimet) 13 gusht 2015 14:27 (CEST)