Diskutim:Njësia administrative Malzi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Njësia administrative Malzi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ketu ka jashtezakonisht shume informacion te mire per kete komune, po do sugjeroja qe ca pjese te jene artikuj te vecante. Me thoni nese doni ndihmen time per kete. Nese nuk marr asnje pergjigje do kthehem ne kete artikull kur te kem me shume kohe. 1l2l3k (diskutimet) 24 shtator 2017 19:16 (CEST)[reply]

1l2l3k Ide e mire kjo e vecimit te disa pjeseve ne artikuj te vecante. Ktrimi991 (diskutimet) 10 janar 2018 23:16 (CET)[reply]
Sa me shume e lexoj aq me shume bindem qe ky artikull duhet te jete per krahinen e Malziut, jo per njesine administrative. Besoj do hap nje tjeter artikull per njesine administrative, nje per fshatin Malzi, kurse ky artikull mund te rrije per krahinen, si krahine dhe entitet socio-etnografik. --1l2l3k (diskutimet) 11 janar 2018 16:27 (CET)[reply]

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Njësia administrative Malzi. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 19 dhjetor 2021 16:55 (CET)[reply]