Diskutim:Parisi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Parisi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

PARISI QE NJIHET SI KRYEQYTETI I FRANCES ESHTE QYTET I BUKUR ME GJELBERIM ME PASTERTI DHE BUKURI TE RRALL.PER MUA ESHTE NJE QYTET I MREKULLUESHEM DHE E DUA SHUME.ENDRRA IME E VETME ESHTE QE KUT TE RRITEM TE SHKOJ NE PARIS NE ATE VEND TE MAHNITSHEM.UNE TANI JAM 10 VJEQE DHE JETOJ NE KOSOVE.UNE DUA QE ENDRRA IME TE BEHET REALITE.PARISI ESHTE QYTETI I DASHURIS.PARISI ESHTE ZEMRA E FRANSES.TE GJITHA QYTETET E FRANCES JANE TE MIRA POR ME I VEQANT ESHTE PARISI.KUSH DO QE E LEXON KETE TEKST SHPRESOJ QE EDHE AJ PERSON TA DOJ SHUME PARISIN POR SECILI NJERI KA NJE NDJENJE NDRYSHE SECILI KA QYTETIN E PREFERUAR TE TIJ.

Ndryshime te lidhjet e jashtme[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 3 lidhje të jashtme te artikulli Parisi. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 10 shtator 2019 06:00 (CEST)