Jump to content

Diskutim:Partia e Njerëzve të Austrisë

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Partia e Njerëzve të Austrisë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Spiro Simaku Ka lindur ne vitin 1999 ne qytetin e Permetit ne nje qytet te vogel por me vlera te medha.Ai u shkollua me pas ne shkollen Meleq Gosnishti ku mori mesimet e para.Pasi mbushi 12 vjec ao filloi te merrej me MUSIC RAP,HIP-HOP por u mor edhe me DJ ku vuri edhe pseudonimin SAB DJ. Spiro Simaku Vazhdoi Karieren e tij si DJ me nje shprese qe do behej Dikush. Spiro Simaku kishte fiksim edhe pijen "MALIBU".