Diskutim:Shtetet pjesmarrëse në Fondin Monetar Ndërkombëtar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

kjo faqe ka shum informacione per femij dhe te rritur . shum femij kam then shiqun qe kemi wikipedia sepse per cdo informacion qe u kerkohet ne shkoll e gjein ketu eshte nje faqe e perdorun nga shum veta dhe nje faqe qe u hyn ne pun te gjitheve !!!!!