Diskutim:Skender Skenderi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Skender Skenderi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Punimin filestar e ka bërë kalimtari me IP 213.163.126.246 dhe është prezentuar me emrin Florim SALIHU--Hipi Zhdripi 2005 Korrik 6 05:26 (UTC)

PËR grisje - nuk ka dicka te renësishme dhe nuk është i radhitur, thjesht nuk ka kuptim. (Puntori 7 Mars 2007 08:43 (UTC))