Diskutim:Tetova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Tetova. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Diskutim:Tetova/Arkiva 000

I don't think that you use the criterium "Neutral point of view" here. Tetovo is not a city (qytet) in Albania, it is a city in Macedonia. I strongly suggest (mostly because of NPOV) that you erase this category at once. Regards.

I don't understand what you mean, Tetova is in Macedonien and not in Kosovo. --Ko.S.ystem.OV@ 2005 Tetor 23 19:29 (UTC)

Sorry, it is nothing. Everything is OK. I didn't see the complete list of cities. Bye.

Përgatitje për Artikull të Mirë (komente)[Redakto nëpërmjet kodit]

Komentet e mëposhtme janë nga përdoruesi 1l2l3k. Mund t'i adresoni menjëherë, pas secilit. --1l2l3k (diskutimet) 22 nëntor 2017 19:06 (CET)

Sporti[Redakto nëpërmjet kodit]

  • "Sporti më popullor në Tetovë është futbolli. Tetova përfaqësohet nga katër klube,". Pastaj artikulli liston 8. Ndoshta është më mirë të thuhen gjithë klubet rreth e perqark qytetit dhe të thuhet tetë e jo katër? Gjithashtu duhen referenca. Nuk duhet të jetë vështirë për to, po do hajnë ca kohë. Ne përgjithësi cdo paragraf do të paktën një burim.--1l2l3k (diskutimet) 22 nëntor 2017 19:06 (CET)
  • " FK Ljuboten është një tjetër klub futbolli me seli në Tetovë dhe është klubi më i vjetër i futbollit në Maqedoni" Duhet burim.--1l2l3k (diskutimet) 22 nëntor 2017 19:06 (CET)

Mediat dhe shtypi[Redakto nëpërmjet kodit]

  • Listohen vetem dy televizione, dhe dy radio por jo gazeta/revista/periodike lokalë. Jo të domosdoshëm për Artikull të Mirë, po të nevojshëm.--1l2l3k (diskutimet) 22 nëntor 2017 19:10 (CET)
  • Si dy televizionet, si dy radiot duan nje reference.--1l2l3k (diskutimet) 22 nëntor 2017 19:10 (CET)
  • Televizioni Koha do një bashkim që të duket më i saktë e konciz.--1l2l3k (diskutimet) 22 nëntor 2017 19:10 (CET)

Universetet në Tetovë[Redakto nëpërmjet kodit]

  • Duhen referenca për dy universitetet. Te faqja respektive ka disa te tilla. Kujdes me wp:peacock që kampusi i Unit të Evropës Juglindore është më i miri në Ballkan. Mund të jetë e vërtetë, po do një referencë.--1l2l3k (diskutimet) 22 nëntor 2017 19:13 (CET)
  • Është ide e mirë.Shpejt do jenë të regulluara dhe do diskutojmë përsëri po për të njejtat.Për ndonjë mangësi tjetër lirisht thuaje pasi shpresoj që të dalë mirë ne çdo pikpamje --Tiimiii (diskutimet) 22 nëntor 2017 19:30 (CET)

Ndryshime te lidhjet e jashtme[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 7 lidhje të jashtme te artikulli Tetova. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 10 shtator 2019 10:12 (CEST)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 7 lidhje të jashtme te artikulli Tetova. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:

te http://www.tetova.gov.mk/getartm.aspx?aid=48&men=3&lan=1&sub=8
te http://www.tetova.gov.mk/getartm.aspx?aid=57&men=3&lan=1&sub=8
te http://www.tetova.gov.mk/getartm.aspx?aid=63&men=3&lan=1&sub=8
te http://www.tetova.gov.mk/images/galeri/tetova_dikur/


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 24 shtator 2019 14:49 (CEST)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 14 lidhje të jashtme te artikulli Tetova. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:

te lidhja http://www.tetova.gov.mk/getartm.aspx?aid=48&men=3&lan=1&sub=8.
te lidhja http://www.tetova.gov.mk/getartm.aspx?aid=57&men=3&lan=1&sub=8.
te lidhja http://www.tetova.gov.mk/getartm.aspx?aid=63&men=3&lan=1&sub=8.
te lidhja http://panalbanica.net/historiku-i-futbollit-dhe-topi-ne-tetove/.
te lidhja http://www.tetova.gov.mk/images/galeri/tetova_dikur/.


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 15 maj 2020 13:09 (CEST)