Diskutim:Turizmi në Elbasan

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Turizmi në Elbasan. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

nuk besoj qe ky artikull do te kete potencial. pse ka nevoje te degezohet prej artikullit Elbasani? Sidocofte, titulli duhet te jete Turizmi në Elbasan jo Tursimi...Arianiti 2006 Shkurt 11 05:05 (UTC)

Ky artikull është shume rrëmujë. Jo çdo kishë, xhami, si dhe ndërtimin e vjetra në rajon e Elbasanit është një vend potencial turistik! Ky artikull është më i madh si Turizmi në Shqipëri. Nuk ka referenca dhe citime!— Spyenson 6 Shtator 2010 10:23 (CEST)