Diskutim:Lëvizja Vetëvendosje

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Vetëvendosje!)
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Lëvizja Vetëvendosje. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mungesa e Referencave[Redakto nëpërmjet kodit]

Edhe se të dhënat më duken të sakta ka mungesë të plotë të referencave dhe si pasojë ky artikull nuk i përmbushë kriteret e Wikipediës.

Stili jo enciklopedik i të shkruarit[Redakto nëpërmjet kodit]

Në moment nuk është artikulli i shkruar në stil enciklopedik, më shumë ne formë eseje të përgjithshme.

Mungesa e historikut të saktë dhe të involvimit në zgjedhjet 2010[Redakto nëpërmjet kodit]

Ky artikull ende nuk ka historik te saktë për të gjitha aksionet dhe dekleratat e rëndësishme te kësaj Lëvizjeje. Poashtu i mungon plotësisht informata për hyrjen e Vetëvendosjes në garen elektorale te Zgjedhjeve parlamentare të parakohshme të vitit 2010.