Diskutim:Rrjetat pa kablo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Wireless)
Jump to navigation Jump to search

...përmes valëve dhe jo përmes kablove lodhëse... nënçmimin e kablove e ekuilibrova tjerat duhet të ekuilibrohen.--Kurreshtja 1 Gusht 2009 00:54 (CEST)

Artikulli nuk është i pregaditur nga njohësi i lëndës por nga reklamuesi.--Kurreshtja 1 Gusht 2009 00:57 (CEST)