Diskutim:Xhamia el-Ez'her

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Xhamia el-Ez'her. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

cfare vlere enciklopedike per wikipedian shqip ka ky???

Per artikullin ekzistojne burime te pavarura e te besueshme (shih burimet ne Wikipediat e tjera) dhe prandaj nuk duhet te fshihet nga Wikipedia, por thjesht duhet permiresuar apo zgjeruar me teper. --Olsi (diskutimet) 25 qershor 2016 21:14 (CEST)[përgjigjuni]