Diskutim:Zllatari (Resnje)

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Zllatari)
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Zllatari (Resnje). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

po ketij i thone shqip i arti apo argjendari.

Nuk e di, dishka me ari po shkrun Zllat-ARI, peget që duhet me konë qanej diçka, po nuk është ari i pastërt, siper tekst hesapi.--Kurreshtja 29 Nëntor 2010 16:26 (CET)