Dita e parë e punës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dita e Parë e Punës filëm shqiptar me regji të Suela Demirit që flet për dy persona të cilët pranojnë të ndryshojnë pamjen dhe personalitetin e tyre në shkëmbim të të ardhurave monetare.

Interpretues[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Të dhënat janë marrë nga publikimi: "Albanian Film Center' Qendra Kombetare e Filmit (2006-2010)"

Gnome-multimedia.svg Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.