Dita zë fill

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Leta e gjen veten në një situatë të vështirë ekonomike, të paaftë për ta paguar qiranë për disa muaj. Kur atë dhe djalin e saj një vjeçar i largojnë nga banesa e tyre, ata detyrohen të jetojnë me Sophie, një grua e vjetër, e dergjur,vajza e të cilit ka punësuar Letën si kujdestare. Për ta mbajtur punën dhe një çati mbi kokë, Leta duhet ta mbaj Sophien gjallë me çdo kusht. referenca [1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Zhanri: Drama
  • Prodhuar nga:Gentian Koçi Irini Vougioukalou Kostantina Stavrianou
  • Drejtor: Gentian Koçi
  • Skenari: Gentian Koçi
  • Fotografia: Ilias Adamis
  • Redaktimi: Bonita Papastathi
  • Dizajni:Ilia Kolka
  • Kostumografia:Emir Turkeshi
  • Kasti: Ornela Kapetani Suzana Prifti Kasem Hoxha

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]