Dobraja e Madhe

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dobrajë e Madhe
Kroibardh
Fshat

Dobrajë e Madhe është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Kruebardh dhe Kroibardh.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]