Dobratini (Leskoc)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dobratin
Добротин
Fshat
Vendndodhja
Dobratin is located in Serbia
Dobratin
Dobratin

Koordinatat: 42°55′30″V 22°2′6″L / 42.92500°V 22.03500°L / 42.92500; 22.03500

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 321 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 55′ 30″ Veri

22° 2′ 6″ Lindje

Dobratin (serbisht: Добротин/Dobrotin) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]