Dobrixha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dobrixhë
Sukas
Fshat

Dobrixhë është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Messukash dhe Sukas.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]