Dragan Gjokanoviç

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dragan Gjokanoviq, Shkodër

Dragan Đokanović, i lindur më 20 prill 1959Sarajevë, një politikan nga Bosnja dhe Hercegovina.[1] Kryetari i Partisë Demokratike: Partia Demokratike e Federalistëve. Me profesion është mjek - pediatër. Shkollën fillore, shkollën e lart dhe fakultetin e mjekësisë e kreu në Sarajevë. Punon në klinikë pediatrike në Qendrën Klinike të Universitetit në Sarajevë.[2]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ derStandard.at
  2. ^ "dragandjokanovic.com". Arkivuar nga origjinali më 5 qershor 2010. Marrë më 8 shtator 2019. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)