Dushi (Klinë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dush
Fshat
Vendndodhja
Dush is located in Kosova
Dush
Dush
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Klinë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 31′ 57″ Veri

20° 36′ 5″ Lindje

Dush është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]