Dvorishti (Grackë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dvorishti (Grackë)
Fshat
Vendndodhja
Dvorishti (Grackë) is located in Maqedonia e Veriut
Dvorishti (Grackë)
Dvorishti (Grackë)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Grackë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 778 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1420
Prefiksi (+389) 034
Targa VE
Koordinatat 41° 34′ 42″ Veri

21° 50′ 10″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)