Elisha Cuthbert

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Elisha Cuthbert
Elisha Cuthbert in 2009.jpg
Elisha Cuthbert 2009
Informacione personale
Vendlindja

Calgary, Alberta, Kanadaja

(height = 1.59)
Kombësia kanadez


Elisha Cuthbert lindi më 30 nëntor 1982Calgary, Alberta. Është një aktore kanadez.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Elisha Cuthbert – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale


3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.