Esat Ibro

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Esat Ibro është regjisor dhe skenarist shqiptar.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Regji[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Skenare[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]